Het Calandlyceum staat in de Telegraaf met de Recyclingbank!

Het Calandlyceum staat in de Telegraaf met de Recyclingbank!

1 jaar geleden

Het Calandlyceum staat in de Telegraaf met het plan van de Recyclingbank.

Het Calandlyceum staat in de Telegraaf met het plan van de Recyclingbank.

Het idee is om een Recyclingbank te maken op het Calandlyceum waar bewoners plastic afval in kunnen leveren. Dan verwerken de Caland leerlingen dit tot 3D printer materiaal waarvan we dan weer nieuwe producten voor deze bewoners van kunnen printen. Bijvoorbeeld een plantenbak of een telefoonhoesje.

Zo willen we recycling cool maken!

Stemmen:
Vanaf 18 oktober t/m 22 november kunnen bewoners van Osdorp stemmen op hun favoriete plannen. Alle inwoners vanaf 12 jaar ontvangen een persoonlijke stemcode thuis via de post. Daarmee kunnen ze via de website stemmen. Klik op Recyclingbank en vul je code in en breng je stem uit.

Klik hier om uw stem uit te brengen.